Firma Altec Systems Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na usługi ISP, początkowo oferując swoje świadczenia jedynie klientom indywidualnym. Z biegiem czasu i wraz ze zdobywanym doświadczeniem naszą ofertę poszerzyliśmy także o klientów biznesowych.

W ciągu wieloletniej działalności oraz współpracy z takimi firmami jak Crowley Data Poland, Netia, ProfLink, Grekom, Sirtel, IMG Computers oraz Urzędami Miast Piekary Śląskie i Oświęcim nasza firma zdobyła wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i serwisowania sieci telekomunikacyjnych.

Obecnie Altec Systems Sp. z o.o. działa głównie na ryku biznesowym w swoich usługach oferując kompleksową obsługę firm w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych - bezprzewodowych, przewodowych, światłowodowych oraz sieci monitoringu.

Wykonujemy wizje lokalne w miejscach, w których planowane są instalacje, realizujemy kompletne zestawy linków radiowych wraz z montażem anten, konstrukcji podantenowych, stawianie masztów pozwalających na instalację dowolnych konfiguracji anten, tworzenie oraz modernizację tras kablowych. Do wszystkich naszych działań zawsze dołączona jest pełna oraz fachowa dokumentacja zarówno przed jak i powykonawcza. Zajmujemy się również obsługą awarii, serwisem, przeglądami oraz konserwacją infrastruktury.

Oferta usług świadczonych przez naszą firmę przeznaczona jest dla firm oraz instytucji stawiających wysokie wymagania oraz oczekujących gwarantowanych korzyści w stosunku do świadczonych usług.